Kovovýroba a zámečnictví

PROVOZ POBOČKY KOVOVÝROBA

BYL UKONČEN

Vítáme Vás na našich stránkách.

Kovovýroba a Zámečnictví SunGarden®

Naše firma se již od roku 1997 zabývá zámečnickými pracemi kovovýrobou, kompletní výrobou z oceli a nerezu, zakázkovou výrobou i montáží v závodě u zákazníka.
Výroba zahrnuje atypické ocelové konstrukce, držáky hořáků sklářských pecí – Burner header, automatické pojezdové brány, branky, mříže, ploty,zábradlí, schodiště, palety, ocelové přepravní palety, reklamní nosiče, stojany, regály, přepravní vozíky, výrobu jednoduchých výrobních strojů, soustružnické a svářečské práce a další......

Jsme schopni dosáhnout příznivých cen pro naše zákazníky i velkoodběratele, neboť nejsme zatíženi žádnými úvěry, nájmy ani leasingem. Vlastníme výrobní skladové a kancelářské prostory, disponujeme vlastním vozovým parkem pro přepravu našich výrobků (velká dodávková vozidla Ford Transit,Renault Master, malé dodávky tipu Ford Pickup, Citroen Berlingo a nákladní přívěsy).

Oblast působení firmy:
strojírenství, automobilový průmysl, stavební firmy, soukromý sektor

Rozsah činností:
Realizační a dodavatelská činnost, rekonstrukce – montáž a demontáž jednotlivých výrobních celků v závodě u zákazníka, návrhy.

Návrh, konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a přípravků, jejich zavedení do provozu, úpravy a opravy zařízení za provozu výrobních strojů.reference
   

 

© 2012 SunGarden - Architektura zahrad | Mapa stránek | Výměna odkazů