O nás

 

Jsme odborná zahradnická firma s kreativním přístupem k problému. Jsme firmou, která nezůstává na místě, ale stále se zdokonaluje a rozvíjí.
Již 19 let se zabýváme poskytováním komplexních služeb v oblastech jako jsou zahradní architektura, návrhy zahrad, realizace a údržba zahrad i veřejné zeleně. Působíme především v Liberci, Praze a Mladé Boleslavi. 

SunGarden.cz ® působí v oblasti zahradní a krajinné architektury již od roku 1997.

Zabýváme se poskytováním komplexních služeb v oblasti zahradní architektury, návrhů zahrad, realizací a údržby zahrad i veřejné zeleně.

Za dobu své působnosti se firma vyprofilovala v úspěšného partnera nejen pro své zákazníky, ale i pro dodavatele se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Jsme léty proveřená firma s kreativním přístupem k problému, firma, která nezůstává na místě, ale stále se zdokonaluje a rozvíjí v oblasti nových technologií souvisejících s moderním přístupem k prvkům ekologie.

Významnou roli při sjednávání zakázek hraje rozumná cenová politika firmy, založená na průhledných cenách svých zakázek.

Vlivem postupného vývoje a rozšiřování spektra našich služeb je možné říci, že patříme mezi jednu z nejvyhledávanějších firem svého oboru v Libereckém kraji, Praze a okolí


A PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NAŠI FIRMU ?

MÁME PRO VÁS VÍCE NEŽ 100 DŮVODŮ

 Architektura zahrad - projekty - realizace - údržba - zahrady - parky - trávníky - Liberec - Jablonec n.Nisou - Praha - Mladá Boleslav

V současné době můžeme našim zákazníkům nabídnout komplexní služby v těchto oblastech:

 

Architektura zahrad – Truhlářství kovovýroba a zámečnictví


Čím se zabýváme

 -  -  -  -

© 2012 SunGarden - Architektura zahrad | Mapa stránek | Výměna odkazů