Návrhy zahrad

Nároky na standard našeho bydlení v posledních letech prošly značným vývojem. Nejen uspořádání domácnosti, ale také vzhled zahrady odráží Vaši osobnost, Váš vkus. Stejně tak reprezentuje okolí místa Vašeho podnikání, Vás samotné a především pak Vaši firmu.        

 

 

 

MÁME PRO VÁS VÍCE NEŽ 100 DŮVODŮ PROČ S NÁMI

 

Architektura zahrad - projekty - realizace - údržba - zahrady - parky - trávníky - Liberec - Jablonec n.Nisou - Praha - Mladá Boleslav

Návrhy a realizace zahrad

K zahradě přistupujeme jako k celku, který je součástí okolního prostředí a vhodnou interakcí s tímto okolím se snažíme získat ucelenou kompozici prostředí a přání zákazníka.

Naše společná práce začíná průzkumem situace přímo na místě a schůzkou se zákazníkem, který nám sdělí své představy a požadavky.

Při konzultaci nám v první fázi jde o to, pochopit zákazníka a zjistit jeho vkus a představu o budoucí zahradě. V druhé fázi se snažíme skloubit požadavky a reálné možnosti.

Následně vypracujeme návrh projektu, se kterým je náš zákazník podrobně seznámen.
Poté obdrží zákazník vypracované zahradní architektonické řešení, doplněné o osazovací plán, textovou část a rozpočet. U rozsáhlejších zahrad je přiložen i vytyčovací plán a detaily jednotlivých záhonů.

Nebojte se, že jsme drazí, ceny v Liberci a okolí v zahradní architektuře jsou takřka srovnatelné a u realizace díla jako je zahrada, jsou důležité především znalosti a estetické cítění, než osázení zahrady za každou cenu.

Za nás hovoří naše práce, která je zcela transparentní a je k nahlédnutí v naší Galerii a nabízíme i prohlédnutí vámi vybraných zahrad přímo u klientů, kde můžete vidět kvalitně provedenou práci.

Naše ceny jsou obvyklé, ale výsledky jsou odlišné.
Proto u výběru firmy na tvorbu zahrad dejte přednost viditelným referencím, před zavádějící cenou s tabulky.Vypracujeme návrh zahrady ZDARMA, nebo za 50% ceny.

Každý zákazník má dle momentální slevové akce, možnost získat návrh zahrady zdarma, popř. za 50% ceny.

Neúčtujeme si peníze za schůzky a poradenství.

Tyto slevy platí vždy při uzavření smlouvy na realizaci zahrady v roce vypracování projektové dokumentace.

Součástí každého návrhu zahrady je i položkový rozpočet.

  

 

 -  -  -  -

© 2012 SunGarden - Architektura zahrad | Mapa stránek | Výměna odkazů